DİYETİSTEN

NAZLI DURAK

Diyetisyen Nazlı Durak Kimdir ?

Merhabalar, ben Diyetisyen Nazlı Durak. İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü ve Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümü mezunuyum. Ayrıca, fonksiyonel tıp uzmanıyım. 2023 yılında açtığım ofisimde, kilo verme-alma-koruma, fonksiyonel tıp, sporcu/fitness beslenmesi, hastalıklara özgü beslenme, gebe/çocuk/ergen beslenmesi ve andumedic-3 pro cihazım ile andulasyon terapisi hizmeti vermekteyim.

Amacım, bireylerin sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamalarına, beslenme alışkanlıklarını düzenlemelerine ve daha iyi bir yaşam kalitesi elde etmelerine destek olmaktır. Her bireyin benzersiz olduğuna inanıyorum ve beslenme planlarımı kişinin yaşam tarzı, tercihleri ve hedefleri doğrultusunda özelleştiriyorum.

Instagram hesabımda, sağlıklı tarifler, beslenme ipuçları, besin değerleri, egzersiz önerileri ve günlük yaşamda uygulanabilir sağlıklı alışkanlıklarla ilgili içerikler paylaşıyorum. Aynı zamanda, takipçilerimin sorularını yanıtlamak ve onlarla etkileşimde bulunmak benim için çok değerlidir. Sizleri de sağlıklı bir yaşama adım atmaya ve benimle birlikte beslenme yolculuğuna çıkmaya davet ediyorum! Sağlıklı ve mutlu bir hayata adım atmak için @dytnazlidurak adresini ziyaret ederek bize katılabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim !

bravery